Senede Birgün
İrenbe Tüp Bebek Merkezi
Diva Dergisi/22.03.2013
Jinekolojide yeni trend
İrenbe Tüp Bebek Merkezi
Diva Dergisi /15.03.2013
İrenbe 20.yıl Kutlaması
İrenbe Tüp Bebek Merkezi
Habertürk/13.01.2012
İrenbe 20. Yıl Coşkusu
İrenbe Tüp Bebek Merkezi, kuruluşunun 20. yılını Kültürpark Tenis Kulüp'te coşkuyla kutladı. 20. yıl pastasının kesildiği eğlenceye, diğer hastanelerde görevli çok sayıda doktorda katıldı. Merkezin yetkilileri ve çalışanları gönüllerince eğlendi. Gecede Konuşan Opr. Dr. Refik Keleş, Kurucu Prof.Dr. Nurettin Demir'den çok şey öğrendiğini belirtirken,"Başarımızın nedeni ekip çalışmasıdır. Bugüne kadar ekibimize katılanlar ve ayrılanlar oldu. Herkesin bugüne gelmemizde büyük emeği olmuştur" diye konuştu.
Yeni Asır/Sarmaşık/12.01.2012
Hayat veren bebeğin test parası devletten
İrenbe Tüp Bebek Merkezi
Yeni Asır/19.11.2011
İrenbe 10. Bahar Şenliği çoşkuyla kutlandı.
İrenbe Tüp Bebek Merkezi
Bu yıl 10.su düzenlenen şenliğe her yıl olduğu gibi çok sayıda aile katıldı. İrenbe Tüp Bebek Merkezi’nde doğan çocukların ve ailelerinin katıldığı şenlik kapsamında, konser, dans gösterileri, yemek, oyun, yarışma ve benzeri etkinlikler yapıldı. Aileler doyasıya eğlenirken, çocuklarda baharın gelişini kutlamış oldu.
Şenliğin başlangıcında bir konuşma yapan İrenbe Kurucusu CHP Muğla Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nurettin Demir, yıllar önce çok ciddi çabalarla İrenbe’yi kurduklarını anlatarak, 10. yıl şenliğini kutlamaktan büyük bir gurur duyduğunu söyledi.
İrenbe Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Dilek Aslan ise, etkinliğin Anneler Günü’nde yapıldığına dikkat çekerek, etkinliğe katılan ve katılamayan tüm annelerin anneler gününü kutladı.

İrenbe Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Refik Keleş de, İrenbe’nin yıllara meydan okuyarak yaşamını devam ettirmesinde İrenbe’yi tercih eden ailelerin etkisinin büyük olduğunu ifade etti.

İrenbe, 1983 yılından itibaren Kadın ve Toplum Sağlığı alanında hizmet veriyor. Bilimsel gelişmeleri yakından takip eden uzman ve deneyimli İrenbe ekibi, sağlıklı nesiller yaratmak anlayışını, uluslararası merkezler ile işbirliği yaparak sürdürüyor, başarılı uygulamaları ile kurumsal kimlik kazandığı 1992’den beri referans ve öncü klinik olmaya devam ediyor.
Egedesonsöz/09.05.2011
Tüp Bebeğe Duygusal Destek
İrenbe Tüp bebek Merkezi doktorlarımızdan Op.Dr. Dilek Aslan, Tüp bebek yönteminin teknik açıdan olduğu kadar Duygusal açıdan da desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, "Bu ise ancak uyumlu,planlı ve başarılı bir ekip çalışmasıyla gerçekleşebilir" dedi.
Cumhuriyet Ege/11.01.2011
İrenbe 9. Çocuk Şenliği
İrenbe Tüp Bebek Merkezi'nin Düzenlediği Çocuk Şenliği Tarihi Hava Gazı Fabrikası'nda Gerçekleşti.
Hürriyet Ege/11.05.2010