İrenbe, İzmir'in ilk özel Tüp Bebek Merkezi

 

Merkezimize Ege bölgesinin, Türkiye'nin ve Dünyanın birçok farklı bölgesinden çiftler bebek özlemi ile başvurmaktadır. Tüp Bebek ve İnfertilite (Kısırlık) tedavilerinde İRENBE, uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. İRENBE İzmir' in ilk özel tüp bebek merkezi olarak, dünyanın birçok saygın kliniği ile paralel tüp bebek başarı oranları ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlere umut ışığı olmanın haklı gururunu taşımaktadır.
İRENBE' de infertilite nedenlerine yönelik araştırmalara önem verilmektedir. Hormon analizleri, yumurtlama takibi, sperm analizi, hidrosonografi, histeroskopi, HSG, laparoskopi gibi yöntemler gereken olgularda ileri teknikler ile uygulanmaktadır.

 

İrenbe'de teknolojinin son ürünleri...

 

Endoskopik yöntemler, kadın sağlığı alanında açık cerrahiye oranla birçok durumda önemli avantajlar sunmaktadır. İRENBE Endoskopik yöntemleri özel eğitimli uzman bir ekip ile gerçekleştirmektedir. Laparoskopi, kapalı cerrahi bir teknik olarak yumurtalık kistlerinin, dış gebeliğin ve infertilite nedenlerinin teşhis ve tedavisinde altın standart bir yöntemdir. Rahim duvarı sağlık sorunları (yapışıklık, polip, myom gibi) Ofis Histeroskopi ile teşhis ve tedavi edilebilmektedir. Ofis Histeroskopi, mikro çaplı aletler kullanılarak rahim iç boşluğunun kamera ile görüntülenmesini sağlayan günümüzün en az travmatik teşhis ve tedavi yöntemlerinden biridir ve merkezimizde başarı ile uygulanmaktadır.