eski tüp bebek 

Merkezimizde tedaviye başlama kriterleri

 18 Aralık 2013
Tedavinizde herhangi bir aksama olmaması için lütfen aşa­ğıda listelenen maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Merkezimizde tedaviye başlama kriterleri

Sevgili Tüp Bebek Adayları;

Tedavinizde herhangi bir aksama olmaması için lütfen aşa­ğıda listelenen maddeleri dikkatlice okuyarak sizden istenen belgeleri en kısa zamanda merkezimize ulaştırınız. Konuyla ilgili sorularınızı bize iletebilir ve ayrıntılı açıklama isteyebilir­siniz. Size verilen muayene randevularına uyunuz ve önerilen ilaç, özellikle saatlerine dikkat ederek ve diğer uygulamaları titizlikle yerine getiriniz. Unutmayın; tüm çabamız sağlıklı bir gebeliğe ulaşmanız içindir.

Size önerilen tedavi, ilaç ve diğer tıbbi uygulamalar ile ilgili ayrıntılı açıklama istemek hakkınız her zaman saklıdır. Modern teknolojik gelişmeleri yakalayan donanımı ve iletişime açık, konusunda uzman ekibi ile İRENBE Tüp Bebek Merkezi sizi tedavide ekibin bir üyesi olarak kabul etmektedir. Her türlü bilgilendirilme hakkı­nıza saygılı bir ‘HASTA DOSTU’ tedavi politikası izlemek bizim için önemlidir.

Tedavi programına girmek için neler gerekir?

 1. NÜFUS CÜZDAN FOTOKOPİLERİ
 2. EVLİLİK CÜZDANI FOTOKOPİSİ
 3. RIZA FORMLARININ OKUNMASI VE İMZALANMASI
 4. ÖN MUAYENE VE TETKİKLER;.
 5. TEDAVİ ÖNCESİ GEREKLİ TETKİKLER:

  KADIN İÇİN;

  VDRL, HBsAg, Anti-HCV, HIV, Rubella IgG, Hemogram, Açlık kan şekeri, FSH, LH, E2, PRL, TSH

  ERKEK İÇİN

  HIV, VDRL, HBsAg, Anti-HCV ile gerekli durumlarda; FSH, LH, T, TSH, Karyotip tayini, Y delesyonu tayini, Ürolojik değerlendirme 
 6. MERKEZİMİZDE YAPILMIŞ SPERM ANALİZİ.
 7. GEREĞİNDE HSG, SİS VEYA OFİS HİSTEROSKOPİ İLE RAHİM İÇ. BOŞLUĞUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ

Size reçete edilecek ilaçlarınızın temin edilmesi ve tedavi paketi ödemeleri ile ilgili ayrıntıları koordinatörle görüşünüz. İlaçlarınızı tedaviden önce temin etmeli ve size belirtilen za­manda tedavi paketi ödemesini yapmalısınız.

Sağlıklı bir gebeliğe ulaşmanız dileğiyle.