Etkinlikler 

10. İrenbe Çocuk Şenliği

 08 Mayıs 2011

 

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen "İrenbe Tüp Bebek Merkezi Çocuk Şenliği" 08 Mayıs 2011 Pazar "Anneler günü"nde, 17.00 - 19.00 saatleri arasında Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleşti.


Bu yıl Onuncusu düzenlenen şenliğe her yıl olduğu gibi birçok ailenin katılımı oldu. İrenbe Tüp Bebek Merkezi'nde doğan çocukların ve ailelerinin katıldığı şenlik kapsamında; konser, dans gösterileri, yemek, oyun,  yarışma ve uçurtma gösterisi ile aileler doyasıya eğlenerek baharın coşku ve sevincini paylaştılar.

 

Geleneksel olarak her yıl düzenleneni "İrenbe Tüp Bebek Merkezi Çocuk Şenliği" 09 Mayıs 2010 Pazar günü, 17.00 - 19.00 saatleri arasında Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleşti.


Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen şenliğe her yıl olduğu gibi birçok ailenin katılımı oldu. İrenbe Tüp Bebek Merkezi'nde doğan çocukların ve ailelerinin katıldığı şenlik kapsamında; konser, dans gösterileri, yemek, oyun,  yarışma ve uçurtma gösterisi ile aileler doyasıya eğlenerek baharın coşku ve sevincini paylaştılar.