Etkinlikler 

İrenbe Tüp Bebek Merkezi Doktorlarımızdan Doç Dr. Ahmet Zeki Işık A.B.D Kaliforniya Eyaletinde Uluslarası kongreye katıldı..

 30 Ağustos 2010

Bilimsel Etkinlikler

Doktorlarımız geçtiğimiz aylarda uluslararası kongrelere katılarak bilgi tazelemede ve bilgi paylaşımında bulundular.

Doç. Dr Ahmet Zeki Işık A.B.D Kaliforniya Eyaletinde Santa Barbara şehrinde Kaliforniya Üniversitesi Los Angeles (UCLA) Kadın doğum departmanının 23. sü düzenlenen uluslararası invitro fertilizasyon ve embriyo transferi güncel gelişmeler sempozyumuna ve aynı sempozyum içerisinde düzenlenen embriyoloji laboratuvarı mini-sempozyumuna katıldı.

Özellikle, iyi yanıt vermeyen hastalar, erkek faktöründeki son gelişmeler, son laboratuar teknikleri, klinik uygulamalar konusunda 3 gün zarfında yoğun bir program içerisinde birçok konu tartışmaya açıldı ve son gelişmeler masaya yatırıldı.

Dr. Ahmet Zeki Işık İrenbe Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinin sürekli eğitim projesi içinde her Salı İrenbe Çalışanları ve İrenbe ile bilimsel işbirliğinde olan hekimlerimizle birlikte gerçekleştirdiği bilimsel toplantılarda kongre sonuçlarını aktarma şansı buldu ve yeni uygulamaların başlatılması da gündeme alındı.